Най-голямата ултрас медия направи филм за българските агитки

2172

Най-голямата онлайн медия за футболни фенове "Ultras World" посети България и направи филм за най-големите ни агитки. Момчетата от организацията използваха уикенда, в който имаше две големи дербита, и акостираха в страната ни.

Те посетиха дербито на Пловдив между Локомотив и "Ботев", мачът на ЦСКА срещу юношите им и дербито между "Левски" и Лудогорец.

От "Ultras World" направиха 30-минутен филм за агитките на нашите клубове, а видеото добива все по-голяма популярност сред футболните фенове в цял свят.

Източник: "Блиц"



Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!