Григор Димитров стартира новия сезон в Бризбейн

1805

Григор Димитров ще започне новия сезон с турнира в Бризбейн, Австралия, съобщи официалният сайт на състезанието.

Надпреварата стартира на 3 януари, а в зависимост от това дали е един от първите поставени, българинът може и да почива в първия кръг.

Участие на турнира потвърдиха още и Роджър Федерер (Швейцария), Кей Нишикори (Япония), Милош Раонич (Канада) и Марин Чилич (Хърватия).

Последният мач на Григор Димитров тази година ще бъде демонстративен. На 28 ноември той ще се изправи срещу французина Гаел Монфис в зала "Арена Армеец".

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!