Нефтохимик и Локо врътнаха 2:2 в Елитната до 19г.

2666

Срещата между елитните юношески групи до 19 години на Нефтохимик и Локомотив (Пловдив) завърши с равен резултат 2:2. Мачът от 8 кръг на Държавното първенството се проведе, на стадион "Българово".

Домакините поведоха с 1:0 през първата част на мача, след точно попадение на Валентин Иванов, но до края на полувремето и гостите успяха да отбележат гол. През втората част Локомотив отбеляза още едно попадение, но десет минути преди края на срещата Нефтохимик изравни резултата, след удар с глава на Живко Комелов.

До момента "шейховете" са на 10-та позиция в класирането, с актив от 10 точки. Следващата среща от първенството е на 18 октомври (неделя), когато ще гостуват на отбора на Славия, София.


Още по темата: ДЮШ на Локо 2015/2016
Всички новини по темата: (164)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!