Мариян Огнянов и Серкан Юсеин ще играят за Ботев срещу Оборище
Мариян Огнянов и Серкан Юсеин излизат за Ботев в съботната контрола с Оборище в Панагюрище от 16.00 часа.
Двамата футболисти се възстановиха от травмите си, заради които пропуснаха последните мачове на своя тим.
Стана ясно, че нападателят на "канарчетата" Александър Колев има разтегната външна връзка на коляното. Резултатите от травмата се разбраха, след като той мина на ядрено-магнитен резонанс.
Алекс Колев и други двама негови съотборници,които също са контузени - Йордан Христов и Божидар Васев пропускат мача с Оборище. В контролата няма да участват и Милен Гамаков и Радослав Терзиев, ангажирани с младежкия национален отбор на България.
Днес "жълто-черните" тренираха преди обяд и бяха пуснати да отдъхнат от спортно-техническото ръководство на тима.