Марица взе аванс срещу Локо при ветераните - 2:1

2403

Стоил Фърцов и играещият треньор Веско Тосев донесоха на Марица победа с 2:1 срещу Локомотив в първия мач от областния финал в републиканското първенство при ветераните. Двубоят се игра на изкуственото игрище на базата на Ботев в "Коматево".
За "черно-белите" се разписа македонецът Роберт Петров. Реваншът е на 15 октомври на "Лаута".

Крайният победител от сблъсъка ще се изправи срещу Свиленград в следващата фаза от шампионата, в който вече съперници са победителите в различните области на България.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!