Бащата загуби титуляр за градското дерби с Ботев

6257
17

Треньорът на Локомотив Христо Колев загуби един от основните си футболисти за градското дерби с Ботев.

Става въпрос за Луик Дюфо, който си изкара червен картон при загубата на "черно-белите" в Стара Загора срещу Берое (0:2).

Локомотив приема Ботев на 17 октомври (събота) от 20:00 часа на "Лаута".


Още по темата: Локо - Ботев 17/10/15
Всички новини по темата: (84)

Виж коментарите (17)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!