Берое би и надигра 10 от Локо

11902
50

Берое победи и надигра Локомотив с 2:0 в първи мач от 11-ия кръг на А група. Червен картон в края на първата част на Луик Дюфо помогна на старазагорци.

Още в 15-ата минута Спас Делев откри резултата под Аязмото. Бившият ас на "смърфовете" не сгреши останал очи в очи с Ел Харуби след асистенция на Георги Божилов.
Няколко минути по-късно домакините пропуснаха да вкарат нов гол във вратата на гостуващия тим, след като на два пъти нацелиха напречната греда. Първо Георги Божилов с глава разтресе гредата, а малко след това мощен удар на Милисавлевич също срещна гредата зад вратата на Ел Харуби.
Четири минути преди края на първото полувреме Луик Дюфо получи втори жълт картон за удар без топка срещу Божилов и напусна терена, оставяйки съотборниците си с 10 души.

Това наклони везните в полза на Берое и в 72-ата минута Исмаил Иса сложи точка на спора с втори гол във вратата на пловдивчани след светкавична контраатака. 
С победата Берое събра актив от 17 точки, които го наредиха на 4-ата позиция. Локомотив е на 8-ото място с 11 пункта.


Още по темата: Берое - Локо 02/10/15
Всички новини по темата: (15)

Виж коментарите (50)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!