Феновете на Локо към играчите: "Лаута“ не е Галакси

7294
5

"Лаута" не е Галакси. С този транспарант привържениците на Локомотив изразиха недоволството си към част от футболистите по време на двубоя с Пирин, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
По този начин ултрасите визираха постоянното присъствие на някои играчи в известните пловдивски дискотеки.


Още по темата: Локо - Пирин 20/09/15
Всички новини по темата: (18)

Виж коментарите (5)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!