Стефан Велев: Благодаря на Локомотив, че ми подаде ръка

2955
1

Благодаря на Локомотив, че ми подаде ръка. Това сподели новото попълнение на Локомотив Стефан Велев "Преди кръга в "А" група" по Diema Sport. 
"Добре съм и се надявам да излезем с победи от тази криза. Аз лично се чувствам добре. Чаках трансфер в чужбина, не се получи и се стигна до преминаването ми в Локомотив."

"Обстановката е добра. Точките натежават, но ще гледаме да излезем с победи. Ще търсим победи и точки навсякъде. Ако не можем, поне една."

"Срещу Пирин излизаме и ще се опитаме да спечелим", каза още Велев.


Още по темата: Локо - Пирин 20/09/15
Всички новини по темата: (18)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!