Босовете на клуб от Острова призоваха феновете да се къпят по-често

4328
3

Босовете на шотландския шампион Селтик изпратиха писмо до феновете си, с което ги призовават да се къпят по-често.

До този призив се стига, след като в офисите на "детелините" е получено оплакване за миризмата, която разваляла цялото удоволствие от мачовете.

Реакцията на клуба бе да помоли Джон Тейлър, който служи като представител на привържениците, да напише съобщението, което е разпратено до притежателите на сезонни билети.

Тази вечер Селтик гостува на Аякс в мач от Група "А" от втория по сила европейски клубен турнир Лига Европа.

Източник: в. "Стандарт“

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!