Григор отказа да играе с Унгария

3010
1

Григор Димитров отказа участие в националния отбор за Купа "Дейвис" за решителния мач с Унгария. При победа българският тим ще се изкачи в първа група на евро-африканската зона. Мачът е на 18-20 септември в София, а капитанът Тодор Енев ще разчита на Димитър Кузманов, Димитър Кутровски, Александър Лазов и Тихомир Грозданов.

- Mомчетата от отбора са мотивирани и добре подготвени да се борят за победа. Напълно съм уверен, че могат да се справят, както вече го доказаха в мача срещу Латвия. Разбира се, ще разчитаме изключително много на подкрепата на публиката и призовавам хората да дойдат и да подкрепят нашите национали - заяви Енев.


Още по темата: Купа Дейвис 2015
Всички новини по темата: (8)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!