Ботев картотекира Старокин за Литекс

1899

Ботев (Пловдив) ще картотекира последното си ново попълнение Орлин Старокин за предстоящото домакинство на Литекс. Двубоят с "оранжевите" е на 12 септември, събота, от 16:15 часа в Коматево и ще бъде предаван пряко по "Диема Спорт".

28-годишният универсален футболист подписа договор с "жълто-черните" преди седмица. В дните преди сблъсъка с ловчанлии той ще бъде уреден с права. Жълтата карта на Орлин вече е изпратена от румънския Динамо Букурещ, където се подвизаваше за последно.

В събота Старокин направи неофициален дебют с жълто-черния екип в контролата с Горна Оряховица, спечелена с 5:0.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!