Пиронкова и Каратанчева ще играят заедно в турнира на двойки при жените на US Open

2219

Цветана Пиронкова и Сесил Каратанчева ще играят заедно в турнира на двойки при жените на последния за годината турнир от Големия шлем - Откритото първенство на Съединените щати по тенис.

Българките стартират участието си срещу поставените под №10 в схемата Су-Вей Ксие от Китайско Тайпе и Анастасия Родионова от Австралия.

Междувременно Сесил отпадна в първия кръг на Откритото първенство на Съединените щати. Българката отстъпи от поставената под №12 в схемата Белинда Бенчич от Швейцария с 6:1, 6:2. Мачът продължи 57 минути.

Пиронкова започва днес участието си на US Open. Пловдивчанката ще се изправи срещу Мона Бартел (Германия). Двубоят се очаква да започне около 20:30 - 21:00 часа българско време.


Още по темата: Пиронкова срещу Мона Бартел на старта на US Open
Всички новини по темата: (2)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!