Григор отнесе австралиец в първия кръг на US Оpen

1749

Григор Димитров се класира за втория кръг на US Open след победа с 6:4, 6:2, 6:4 над Матю Ебдън. Българинът надигра тотално съперника си и затвори мача след по-малко от час и половина на корта. Димитров постави основата на победата си с пробив в седмия гейм на първия сет. Скоро след това поведе, а във втората част направи два пробива и отнесе съперника.

В третия сет Ебдън оказа малко по-сериозна съпротива, но българинът беше наясно как да спечели мача и успя да го направи по най-убедителния начин. Във втория кръг Григор ще играе с Михаил Кукушкин (Каз).

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!