Георги Градев избухна след решение на апелативната комисия срещу Локо
Специалистът по спортно право Георги Градев се изказа изключително остро срещу решението на апелативната комисия към БФС, която намали глобата на Локомотив от мача с Литекс за расизъм наполовина.
Ето какво пише Градев:
От 2 год. УЕФА има нов подход в такива ситуации и не глобява 30 000 франка (37 500 лв.).
Да видим колко години ще им отнеме на БФС да прочетат чл. 14 от Дисциплинарния правилник на УЕФА и да го въведат у нас също.
Вече имам 2 спечелени дела в УЕФА по този член за Лудогорец и ЦСКА Москва през 2014 г.
Алкохолът не прощава на никого, а невежеството е за цял живот!
Ако има груби нарушения в доклада на делегата, за какво по дяволите наказват Локо Пд въобще?
Това е може би най-наведената и безсмислена комисия в БФС, пълна с невежи твари, които гонят кворум по Скайп.
Рядко безумни решения се раждат там!