По 1200 лeва в Локо за триумфа над Левски

2934
1

Футболистите на Локо ще получат по 1200 лева за победата над Левски, която бе първа за "смърфовете" през сезона. 
На трибуните дойде новият спонсор Христо Крушарски, шеф на фирма за ракети против градушка. 
"От отбора очаквам само такива успехи, защото съм човек, който е свикнал да побеждава", каза бизнесменът.
Крушарски изгледа мача заедно с бившия директор в Локо Атанас Узунов. В официалната ложа седна и Тодор Славков, синът на покойният бивш президент на БФС Иван Славков-Батето. 
"Дали ще вляза в новия борд на директорите, или ще стоя отстрани, тепърва ще се решава", каза внукът на Тодор Живков.
Днес Локомотив дава брифинг, на който ще обяви новата си структура. До края на месеца играчите ще получат и юлските си заплати и премиите от победата над Левски.

Източник: в. „Труд”


Още по темата: Локо - Левски 23/08/15
Всички новини по темата: (26)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!