"Смърфовете" поляха победата над Левски в чалготека

7584
6

Футболистите на Локомотив отпразнуваха победата с 1:0 над Левски с шумно парти. Играчите на Христо Колев посетиха една от чалготеките под тепетата, където се веселяха до зори. 
"Смърфовете" са получили разрешение от Бащата да полеят първата си победа за новия сезон в А група. В следващия кръг "черно-белите" гостуват на новака Монтана. 


Още по темата: Локо - Левски 23/08/15
Всички новини по темата: (26)

Виж коментарите (6)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!