Помощникът на Бащата: Върнахме си самочувствието и увереността

2689
1

"Много важна победа от психологически аспект. Върна ни самочувствието и увереността. Поздравявам момчетата. Изиграхме умно мача, въпреки че имаше напрежение. Залогът бе голям, радостното е, че взехме победата," коментира помощник треньорът на Локомотив Петър Пашев след победата над Левски.

"Тази победа идва най-вече за успокоение, и да видим, че дяволът не е толкова черен. Най-вече спокойствие и увереност, видя се, че можем да побеждаваме", каза още помощникът на Христо Колев.

За следващата среща на Локо, Пашев завърши: "Наистина, Монтана играе доста добре, по нищо не си личи, че са новаци. Трябва да излезем със същото себераздаване."


Още по темата: Локо - Левски 23/08/15
Всички новини по темата: (26)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!