Гонзо: Загубихме заради едно подхлъзване

3925

"Направихме една фатална грешка - Веселин Минев се подхлъзна и загубихме. Равностоен мач, в който напрежението беше малко по-голямо. Паднахме, но имахме и своите шансове да спечелим", каза спортния директор на Левски Георги Иванов-Гонзо.
"Знаехме, че Локомотив поведе ли, ще се прибере и това се получи. Ако Атанас Курдов беше вкарал положението си от първото полувреме, мачът щеше да се развие по друг начин", допълни шефът на "сините".

"Не трябва да правим драма. Локомотив е сериозен отбор. В никакъв случай обаче не мога да кажа че Локомотив ни надигра", завърши Гонзо.


Още по темата: Локо - Левски 23/08/15
Всички новини по темата: (26)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!