Ермин Шиляк: Бяхме по-близо до победата

3991
2

"Бяхме по-близо до победата, в крайна сметка по една точка за двата тима", заяви треньорът на Ботев Ермин Шиляк след нулевото равенство с Берое в Стара Загора.

"Труден мач, интересен за гледане. В първите 50-60 минути имахме повече възможности, после Берое започна да ни пресира", допълни младия наставник.

"Аз съм тук от един месец, храната е много хубава. Тук съм, за да помогна на Ботев да постига по-добри резултати.

Харесва ми България. Бил съм тук и като играч с Олимпия Любляна. Сега съм радостен от работния процес в Ботев.

Дъждът направи терена по-тежък и за двата отбора, не само за нашия. Благодаря на хората, които са подготвили този терен" , сподели още Ермин Шиляк.

 


Още по темата: Берое - Ботев 22/08/15
Всички новини по темата: (21)

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!