Кърваво меле в Стара Загора, фенове на Берое и Ботев в ареста

11437
22

Полицията в Стара Загора задържа 17 привърженици на Берое и Ботев преди Битката за Тракия, която е тази вечер от 20,00 часа под Аязмото. 
Феновете са арестувани заради масово сбиване. 
Сигнал за бой между запалянковците е подаден в 16,30 часа. Търкалът започнал на ул. "Стара планина" в Града на липите, съобщиха от ОДМВР Стара Загора.
Има един сериозно пострадал привърженик, наръган с нож, който е откаран в Центъра за спешна помощ в Стара Загора.


Още по темата: Берое - Ботев 22/08/15
Всички новини по темата: (21)

Виж коментарите (22)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!