Ермин Шиляк пусна играчите в почивка

2893
3

Отборът на Ботев получи почивен ден във вторник. "Жълто-черните" тренираха в деня след двубоя срещу Славия, след което треньорският щаб пусна футболистите да отдъхнат преди да подновят заниманията от сряда.

Първата тренировка от подготовката на "канарчетата" за предстоящия двубой срещу Берое е с начален час 18:00.


Още по темата: Берое - Ботев 22/08/15
Всички новини по темата: (21)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!