Георги Христов с цял мач и асистенция при загуба на Роудис

11:41 / 17.08.2015
1317
Георги Христов игра цял мач за Тампа Бей Роудис, но отборът му загуби с 1:2 гостуването си на Форт Лодърдейл Страйкърс в дербито на щата Флорида.

Освен че престоя на терена от първата до последната минута, пловдивчанинът асистира и за изравнителното попадение.

След изпълнение на фаул отдясно в 19-ата минута Христов намери Майкон Сантос, който не срещна трудност да се разпише за 1:1.

Преди това, още в 4-ата минута, Стефано Пиньо даде аванс на домакините. В края на първата част пък Джеймс Марселин отново изведе Страйкърс, като в крайна сметка попадението му се оказа и последно в двубоя.

Сега, след 7 мача, Роудис заема 9-ата позиция със само 7 т. В общото подреждане "жълто-зелените" са четвърти с 26. Форт Лодърдейл са съответно шести с 10 точки от 8 срещи и осми в комбинираното класиране с 21 точки.