Австралийка и рускиня триумфираха на двойки в Пловдив

1784

Александра Нанкароу (Австралия) и Яна Сизикова (Русия) спечелиха титлата на двойки на турнира по тенис на червени кортове в Пловдив с награден фонд 10 хиляди долара. 
Поставените под номер 2 Нанкароу и Сизикова победиха на финала водачките в схемата Марина и Надя Колб от Украйна с 6:3, 6:3. За 21-годишната австралийка това беше пета титла при дуетите за сезона в турнирите на ITF. Сизикова пък взе втори трофей на двойки за годината.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!