Григор Димитров започна с трудна победа във Вашингтон

1539

Григор Димитров започна с трудна победа участието си на турнира "Citi Open" във Вашингтон. Като поставен под № 6 в основната схема, българинът стартира директно от втория кръг, където надделя над аржентинеца Гуидо Пея със 7:6(1), 6:4.

Григор показа желание и мотивация в големи периоди от мача срещу световния № 100, но трябваше да се пребори със сериозен срив, който можеше да му коства първия сет.

На осминафиналите Григор Димитров ще играе срещу американеца Стийв Джонсън, който отстрани поставеният под № 11 австралиец Бърнард Томич в три сета - 6:7, 6:4, 6:2.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!