Кривия: Чувствам се предаден от Мъри

4942
1

Бившият спортен директор на Ботев Александър Александров обяви, че се чувства предаден от бившия треньор на тима Станимир Стоилов. Двамата работиха в тандем на "Колежа", но явно нещата между тях не са били съвсем гладки.

"Допуснах грешки като спортен директор, а една от основните бе, че се доверих прекалено много на треньора. Чувствам се огорчен и предаден от Станимир Стоилов. От 2011г. футбола ни върви надолу. В момента той е в будна кома", коментира футболист №1 на България за 1999 г. пред Btv.

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!