Още шест формации на Ботев започват тренировки в понеделник

3473

Още шест формации от школата на Ботев ще направят първата си тренировка за новия сезон идния понеделник (03.08). Това са юношите от наборите 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 и 2007.

Заниманията на "жълто-черните" малчугани ще се провеждат на базата в "Коматево". 

Ето и програмата за първите тренировки:

8:30 - набор 2003
8:30 - набор 2007
9:30 - набор 2002
9:30 - набор 2005
11:00 - набор 2004
18:30 - набор 2006


Още по темата: ДЮШ на Ботев 2015/2016
Всички новини по темата: (264)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!