Тенисистите ни биха Люксембург

1727

Грригор Димитров и Димитър Кутровски донесоха решителен трети успех за България в двубоя с Люксембург, с който националният ни отбор си осигури крайната победа и за първи път от 2005 г. насам се класира за последния трети кръг от втора Евро-африканска зона на Купа "Дейвис".

Българското дуо се наложи с 6:3, 6:4, 6:4 над Жил Кремер и Майк Шийдвейлер и по този резултатът стана 3:0 за нашите. 

Следващият двубой на България ще се проведе в периода 18-20 септември, когато ще се изправим срещу победителя от срещата между Босна и Херцеговина и Унгария в директен сблъсък за изкачване в първа Евро-африканска зона на Купа "Дейвис".


Още по темата: Купа Дейвис 2015
Всички новини по темата: (8)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!