Равенството е закономерно. Това заяви спортният директор на Левски Георги Иванов-Гонзо след равенството 1:1 срещу Ботев.
"Като за първи мач смятам, че се опитахме да играем. Имахме доста проблеми с играчи, които не бяха подготвени. Радващото е, че момчетата се бориха. Това е пътят. Контузиите повлияха, с оглед на това, че скамейката ни не е много дълга. Младите момчета обаче показаха, че може да се разчита на тях, показах воля и характер", каза още Гонзо.
"Не искам да коментирам съдията. Няма смисъл да правя това от първия кръг. Мисля, че трябва да поздравим двата отбора за мъжката игра", добави Георги Иванов.
Георги Иванов-Гонзо