Истерия за билети на Коматево!

12188
34

Привържениците на Ботев заформиха сериозна опашка пред базата в Коматево още от сутринта заради билетите за предстоящото дерби с Левски. 
За броени минути бултрасите изкупиха билетите за Централната трибуна на "Футболен комплекс Ботев 1912". Продължава продажбата на пропуски само за трибуните "Юг" и "Север".
Феновете на "канарчетата" готвят изключително мощна подкрепа за любимците си в двубоя от първия кръг на сезон 2015/2016 срещу "сините". Срещата е на 18 юли, събота, от 18,30 часа.


Още по темата: Ботев - Левски 18/07/15
Всички новини по темата: (29)

Виж коментарите (34)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!