Ботев 2001 замина за Испания, "канарчетата" тренират на базата на Реал

4756
1

Юношите на Ботев от набор 2001 заминаха за Испания. "Жълто-черните" отиват в столицата Мадрид, след като спечелиха турнира "Купата Кока Кола" в средата на юни.

Стефан Стоянов и момчетата му ще бъдат в испанската столица до понеделник. В посещението е включена обиколка на митичния стадион "Сантяго Бернабеу", а ботевистите ще направят и открита тренировка на базата на "белия балет".

Във вторник (14.07) шампионите на България ще направят първата си официална тренировка за новия сезон. Заниманието е с начален час 19:00 и ще се проведе на базата в "Коматево".


Още по темата: ДЮШ на Ботев 2015/2016
Всички новини по темата: (264)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!