Ботев пред договор с нов мощен спонсор

12062
29

Шефовете на Ботев са на финалната права за намиране на спонсор, който да оправи тежкото финансово положение в клуба.

Преди година "канарчетата" бяха разтърсени от фалита на КТБ, но успяха със собствени сили да оцелеят и дори да влязат в първата шестица. Но все още Ботев няма нови екипи и в първата контрола срещу "Пирин" се наложи с черно тиксо да крият емблемата на фалиралата банка, чийто собственик Цветан Василев притежаваше и футболния клуб.

По молба на "Ботев" контролата срещу "Славия", предвидена за събота, се отлага за сряда. Треньорът Петър Пенчев не може да събере футболисти за двубоя.

Ботев планира да играе още с Оборище (Панагюрище) и Пирин (Разлог) като част от първата фаза на лятната подготовка.

Източник: в. „Труд”


Още по темата: Лятна селекция и подготовка в Ботев 15/16
Всички новини по темата: (286)

Виж коментарите (29)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!