Румънска красавица завидя на Маша за Гришо
Изгряващата звезда на румънския тенис Андреа Миту отново се изказа повече от ласкаво за българския си колега Григор Димитров. След като преди няколко дни тя определи българина като най-секси в мъжкия тенис, сега тя коментира и връзката му с Мария Шарапова.
Според 23-годишната красавица, Маша трябвало да приема като огромен комплимент факта, че има до себе си мъж като българина. Двамата са гаджета от вече близо три години, а не една една и две тенисистки завиждат на рускинята.
"Шарапова би трябвало да се чувства поласкана, че е с такъв мъж, самият той е комплимент за нея. Те са страхотна двойка и явно много се обичат", сподели румънката пред местното издание "Газета Спортируилор".
В родината ѝ вече тълкуват постоянните ѝ изказвания по адрес на Гришо като знак, че го харесва. Но явно българинът не обръща внимание на подобни знаци, защото наскоро обяви, че е влюбен повече от всякога в половинката си и дори наскоро ѝ е подарил 500 рози.