Петър Пенчев: През новия сезон ще бъдем по-силни

4411
9

"Заслужена победа на Локомотив. Бяха по-мотивирани от нас. Ние допуснахме доста грешки необяснимо за нашия отбор. Има го това във футбола. Съжалявам най-вече за феновете, които видяхте как ни подкрепяха. Животът продължава, през новия сезон ще бъдем по-силни", коментира наставникът на Ботев Петър Пенчев.

"Иван Цветков има предложение, искаме той да продължи. Ние го ценим като капитан и футболист с огромен принос, но още не е взел решение. Искаме решението да бъде негово", каза още Пенчев.

"Дали аз оставам начело на Ботев? Да", завърши треньорът на "канарчетата".


Още по темата: Ботев - Локо (Сф)
Всички новини по темата: (6)

Виж коментарите (9)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!