Радвам се, че имаше една ситуация и спечелихме мача. Това сподели вратаря на Локомотив София Божидар Митрев след победата с 1:0 над Ботев.

"Труден мач беше определено. Особено първото полувреме имаше един период, в който загубихме импулс и отборът на Ботев ни мачкаше по целия терен", допълни стражът.

"Гъргоров внесе доста голямо спокойствие в отбора, всеки момент може да измисли нещо, може да успокои играта. Може би на този етап е безценен", завърши Митрев.