Локо освободи двама защитници

Коментари (43)
17:12 / 11.04.2015
11524
Деян Молдованов и Богомил Дяков повече няма да играят за Локомотив (Пд). Двамата са били освободени от клуба в четвъртък.

По непотвърдена информация треньорският щаб не е бил доволен от представянето им по време на мачовете на отбора. На среща на четири очи преди три дни им е било съобщено, че са освободени.

За последно двамата бяха на терена като титуляри в полуфинала с Черно море за Купата, загубен с 1:5 във Варна. Дяков бе заменен в 35-ата минута, докато Молдованов в началото на второто полувреме.

Към момента не е ясно как точно футболистите ще процедират, тъй като клубът им дължи пари от началото на годината. За последно в Локо (Пд) видяха левове в началото на месеца, когато получиха по-малко от половин заплата благодарение на дарения на феновете на клуба.