Играчите на Ботев получиха забавени заплати
Играчите на Ботев получиха своите забавени задължения днес. Ръководството на тима се издължи на футболистите, които трябваше да вземат своите възнаграждения на 10 март.
Така състезателите на "жълто-черните" вече ще могат да мислят само и единствено за предстоящия мач с Литекс в неделя. Дербито с "оранжевите" се очертава много важно за "канарчетата". При победа пловдивчани могат да се изстрелят на 3-о място.