Ботев дава 400 билета на Локо за реванша

10540
52

Ръководството на Ботев ще отпусне 400 билета за "черно-белите" привърженици за срещата-реванш от турнира за Купата на България. Двубоят е на 3 декември в "Коматево", а първия сблъсък на "Лаута" завърши при резултат 1:1.
Утре представители на двата клуба и феновете ще се срещнат в полицията, където ще бъде обсъдена организацията за срещата. След нея ще стане ясно кога ще бъдат разпространявани билетите за двете публики.


Още по темата: Купа на България 14/15
Всички новини по темата: (194)

Виж коментарите (52)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!