Локо губи на полувремето на наводнения терен в "Надежда"

2883
9

Пловдивският Локомотив губи с 0:1 на почивката от съименника си от София на наводнения терен в "Надежда". 
Футбол в столицата през първата част нямаше, тъй като минути след първия съдийски сигнал на Станислав Ставров заваля проливен дъжд в столицата, а реферът вместо да прекъсне срещата реши да тормози играчите да се мъчат в локвите.

Единственото попадение до момента реализира Романов, който се възползва от лошо избита от Йордан Господинов топка и довкара в опразнената врата.
Втората част ще започне по-късно. Причината за това е, че от щаба на домакините ще се опитат да направят всичко възможно да пригодят терена за по-добра игра.


Още по темата: Локо Сф - Локо Пд (15.09.14)
Всички новини по темата: (16)

Виж коментарите (9)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!