Нова инициатива за бъдещето на Локомотив

6835
33

Ръководството на Локомотив Пловдив предприе инициатива за събиране на средства за подпомагане на футболния клуб. Всеки един привърженик на черно-белите, който има желание да е съпричастен към каузата за доброто бъдеще на клуба, може да направи това, изпращайки SMS на номер 17 777 с текст DMS LOKO.

Цената на съобщението е 1,20 лв, като голяма част от нея ще влиза в клубната каса и ще прави всеки един фен съпричастен към издръжката на футболния клуб.


Още по темата: Локо набира средства за клуба чрез СМС
Всички новини по темата: (3)

Виж коментарите (33)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!