Феновете на Ботев ще гледат мача с Локо (Сф) на видеостена пред базата

6405
28

ПФК Ботев организира пряко предаване на мача от първия кръг на първенството срещу Локомотив (София). Двубоят ще бъде излъчен на специално монтирана за случая видеостена на чакалирания паркинг, намиращ се преди комплекса в "Коматево", предназначен за автомобили на феновете. Срещата няма да бъде предавана по интернет, а само и едиствено на видеостената от предназначена за това камера.

За привържениците на Ботев това ще е единственият начин да наблюдават първия мач от новото първенство на своите любимци. За запалянковците са осигурени храни и напитки.

Източник: botevplovdiv.bg


Още по темата: Ботев Пд - Локо Сф (20.07.14)
Всички новини по темата: (5)

Виж коментарите (28)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!