Преведоха заплати на всички в Ботев

7356
14

Заплатите за месец юни бяха преведени по банков път на всички футболисти в "Ботев" (Пд) часове преди реванша снощи от първия предварителен кръг на Лига Европа в Сан Марино срещу "Либертас". За целта бяха открити сметки и раздадени нови дебитни карти в друга банка, защото досегашните в КТБ са замразени до 21 юли.

Така никой няма да има основание да разтрогне договора си по вина на клуба в следващите 2 месеца и си тръгне без трансферна сума по-рано от 10 септември, съобщиха от клубната управа.

От събота стартира подписването на новите договори при таван от 3000 евро месечно за легионерите и родните звезди. Заплатите на младоците няма да се намалят.

Източник: в. "Труд"


Още по темата: Лятна селекция и подготовка на Ботев (2014)
Всички новини по темата: (437)

Виж коментарите (14)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!