БФС реши: Ботев без публика за първите 3 домакински мача

10800
42

Ръководството на Ботев загуби обжалването на ДК към БФС за лишаването от домакинство на 3 срещи.  
Така "жълто-черните" ще бъдат лишени от 12-ия си играч в първите си 3 домакинства заради инцидентите на стадион "Лазур", които доведоха и до подпалване на съоръжението.
Припомняме, че БФС наказа "жълто-черните" с 3 мача заради ексцесиите в Бургас, както и наложи санкция в размер на 14 000 лева на клуба.


Още по темата: Лятна селекция и подготовка на Ботев (2014)
Всички новини по темата: (437)

Виж коментарите (42)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!