Станимир Стоилов: Разминах се с две оферти
"Разминах се с две оферти - едната от Бенин, а другата е от Казахстан", заяви вече бившият треньор на Ботев Станимир Стоилов, цитиран от "Блиц".
Припомняме, че по-рано днес Мъри подаде оставка, която му бе приета от ръководството на тима. Заедно с него си тръгна току-що назначеният Димитър Димитров-Херо, както и помощниците Стамен Белчев, Сайд Ибраимов и Цанко Цветанов.
"Най-напористи бяха африканците, които ми предлагаха отлични условия още преди финала за Купата на България. Тогава отказах, защото предпочетох да остана в Ботев. Сега съм свободен, но Бенин вече е затворена страница за мен. Животът продължава. Гледам смело напред", продължи Мъри.
"Питате ме за "Левски"? Никой не ме е търсил от "Герена", каза още Стоилов.