Станимир Стоилов: Разминах се с две оферти

6627
21

"Разминах се с две оферти - едната от Бенин, а другата е от Казахстан", заяви вече бившият треньор на Ботев Станимир Стоилов, цитиран от "Блиц".
Припомняме, че по-рано днес Мъри подаде оставка, която му бе приета от ръководството на тима. Заедно с него си тръгна току-що назначеният Димитър Димитров-Херо, както и помощниците Стамен Белчев, Сайд Ибраимов и Цанко Цветанов.

"Най-напористи бяха африканците, които ми предлагаха отлични условия още преди финала за Купата на България. Тогава отказах, защото предпочетох да остана в Ботев. Сега съм свободен, но Бенин вече е затворена страница за мен. Животът продължава. Гледам смело напред", продължи Мъри.

"Питате ме за "Левски"? Никой не ме е търсил от "Герена", каза още Стоилов.


Още по темата: Ботев остана без треньор - Мъри напусна!
Всички новини по темата: (17)

Виж коментарите (21)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!