Официално: Мъри и Херо напуснаха Ботев

33014
346

На проведена работна среща между ръководството на ПФК "Ботев" Пловдив със Станимир Стоилов и Димитър Димитров, треньорът на тима и спортно-техническият директор изявиха желание да прекратят трудовите си ангажименти към "жълто-черния" клуб, съобщава официалния сайт на "жълто-челните".

Ръководството на ПФК "Ботев" уважи тяхното решение и считано от 4 юли договорите на двамата са прекратени и те вече не са част от клуба.

Plovdiv24.bg потърси за коментар и двамата специалиста, за да разкрият какви са причините за тяхното напускане, но и двамата не откликнаха на обажданията ни.


Още по темата: Ботев остана без треньор - Мъри напусна!
Всички новини по темата: (17)

Виж коментарите (346)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!