При спечелване на Купата, празненствата ще са пред общината

8475
34

При спечелване на Купата от страна на Ботев, празненствата ще са пред общината, а не както бе планирано на площад "Централен", научи репортер на Plovdiv24.bg.

Футболистите, заедно с общинарите и ръководството на отбора, ще покажат купата от терасата на общината, а празненствата ще са на площада пред общината, около фонтаните.


Още по темата: Купа на България 2013/2014
Всички новини по темата: (299)

Виж коментарите (34)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!