В Ботев запазиха ресторант за празненствата след финала за Купата

7744
22

Ръководството на Ботев е запазило целия ресторант на хотел "Тримонциум" за празненствата след евентуалнтоо спечелване на Купата на България, научи Plovdiv24.bg.

Както вече ви информирахме, от общината също са подготвили празненства на площад "Централен" при евентуален триумф на финала довечера.


Още по темата: Купа на България 2013/2014
Всички новини по темата: (299)

Виж коментарите (22)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!