Почивка в Локо след разгрома от Литекс

3386
9

Футболистите на Локомотив получиха два дни почивка след тежката домакинска загуба от Литекс с 0:5 вчера. Първата тренировка на черно-белите за новата седмица ще е в сряда.

С контузия от двубоя е защитникът Ангел Грънчов, който напусна принудително в края на мача, след като вече бяха извършени трите смени за тима.

Локомотив гостува на ЦСКА в София в мач от последния 40-и кръг на "А" група.


Още по темата: ЦСКА - Локо Пд (18.05.14)
Всички новини по темата: (13)

Виж коментарите (9)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!