Петима играчи на "Ботев" (Пловдив) ще напуснат тима през лятото, пише "Меридиан мач". В "черния списък" на Станимир Стоилов са Димитър Везалов, Луис Педро, Георги Сърмов, Алесандру Бенга и Ромарио Кортзорг, които ще разтрогнат контрактите си.
Очаква се част от играчите да изиграят последния си двубой за "канарчетата" в предстоящия сблъсък с ЦСКА, последен за "Ботев" в шампионата. Двубоят е в неделя от 15:30 часа.
Освен петимата напускащи, под въпрос са още толкова. Иван Цветков, Веселин Минев, Артур Енрике, Сивард Спрокел и Йордан Христов все още не са подписали нови контракти и също може да си тръгнат.
Петима от Ботев си тръгват през лятото
© Plovdiv24.bg
Станимир Стоилов
Димитър Везалов
Луис Педро
Георги Сърмов
Алесандру Бенга
Ромарио Кортзорг
Иван Цветков
Веселин Минев
Артур Енрике
Сивард Спрокел
Йордан Христов