Гонзо: Не успяхме да си вкараме създадените голови положения

2015

Треньорът на Черно море Георги Иванов-Гонзо остана разочарован от загубата с 0:1 от Ботев на "Тича".
"Още в началото на мача пропуснахме да реализираме. След това създадохме положения и не вкарахме. Футболистите играха добре, контролираха топката, не трябва да изпускаме създадените голови положения. Във всички мачове очаквам отбора да бие, играхме в неделя, имахме един ден по-малко да се възстановим за мача с Ботев. Сега трябва да се възстановим преди битката с Локомотив в Пловдив", коментира Гонзо.


Още по темата: Черно море - Ботев (30.04.14)
Всички новини по темата: (7)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!